Чим замінити російський антиплагіат – чи існує якісний сервіс для українських копірайтерів

Блог

Творцям текстового контенту в Україні зараз буває складно знайти якісний сервіс перевірки статей для сайтів на унікальність, і щоб платформа при цьому не була російською. Ми ж поспішаємо поділитися дослідженнями від хостинг-провайдера Cityhost.ua, в які увійшли платні та безкоштовні сервіси здебільшого західного походження і трохи українських.

В умовах війни користуватися сервісами країни-агресора неприйнятно. Варто звертати увагу на той фактор, що користуючись російським сервісом перевірки, ви витрачаєте гроші на підтримку економіки росії. Бо навіть безкоштовні сайти заробляють: на рекламі та переглядах. І от цікава ситуація — нормальних інструментів перевірки унікальності виявилося зовсім не багато. Свої висновки ми пропонуємо вашій увазі.

Grammarly – перевірка англійського тексту

Для англомовних копірайтерів є досить потужний український сервіс, що перевіряє на унікальність та допомагає працювати з граматикою та навіть стилем тексту. Із текстом він працює справді добре. Для того, щоб впевнитися в його адекватності, ми перевірили відомий твір Лесі Українки і побачили, наскільки текст не унікальний по виділених частинах плагіату. Але, на жаль, Grammarly працює тільки з англомовними уривками.

Ніхто не любить платити зайві гроші, але це той випадок, коли варто витратитися на повну платну версію, хоча і в безкоштовному варіанті достатньо цікавих та корисних функцій. За умови постійного копірайтингу 12 доларів на місяць навряд чи стануть проблемою.

Unicheck – український антиплагіатор

Хотілося б ширше оглянути Unicheck, що вже давно надбав цілу купу прихильників. Та є й погані новини – сайт планує завершити своє існування вже в цьому році, так що чекинг текстів англійською, українською та французькою стане недоступним: реєструватися тут вже немає ніякого сенсу.

Привіт від англійського plagiarismdetector

Ось цей варіант можна порекомендувати новачкам, адже він досить непогано тестує унікальність. В геть не унікальному тексті він демонструє 81%, але загалом після декількох перевірок результати виглядають досить непогано.

Безкоштовна перевірка спрацьовує з деякою затримкою, але результат вартий уваги. Функціонал за гроші обійдеться у 90 доларів за корпоративну версію чи 20 за індивідуальну — це вже ніяк не назвеш бюджетним рішенням. До того ж корпоративний план має обмеження 540000 символів, що для великих компаній може бути недостатньо.

Plagiarismdetector підійде Вам для:

  • підвищення унікальності контенту;
  • синтаксично перевірки;
  • тестування на плагіат за посиланням.

Більше на цю тему ви зможете дізнатися зі статті Перевірка тексту на плагіат в Україні — як замінити російські сервіси.

Check-plagiarism — для роботи з іноземними мовами

Цей сайт на англійській, німецькій, французькій працює майже бездоганно і на повністю неунікальний уривок реагує показником в 0% унікальності. З російською результат трохи гірший, а на крадений україномовний блог показав 52%.

Якщо ж ви копірайтите англійською – то це якраз найбільш слушна пропозиція. У безкоштовній версії є всі буденні інструменти, а якщо не хочеться стояти в черзі на перевірку – доступ до повного пакета обійдеться 100 доларів на рік. При стабільній роботі це зовсім невелика сума.

Від check-plagiarism ви отримуєте:

  1. Можливість додавання до інструментів WordPress.
  2. Розширений функціонал перевірок.
  3. Генератор цитат та інше.

Smodin — інструмент зі вбудованим ШІ

Між іншим, вже створена нейромережа Smodin на штучному інтелекті. Вона адекватно перевіряє текст на унікальність, може генерувати рерайти українською, польською та білоруською. Створюйте та обробляйте до п`яти текстів на день, а раптом цього стане замало – оплата за сервіс буде становити 10 доларів.

Підсумки пошуку антиплагіату

Якщо ви націлені на швидку та бездоганну роботу, то український ринок не поспішає приємно дивувати. Серед протестованих продуктів всім критеріям дійсно відповідає лише Smodin, бо він:

  • адекватно та чітко працює з українською;
  • має зручне вікно антиплагіату;
  • не кусає цінами.

Наостанок можна запропонувати Plag, але він здебільшого для наукових статей і коштує аж 29 євро. За такі гроші праця копірайтера стає нереалістично дорогою у собівартості.

Хочемо звернути увагу українських розробників на цю незакриту нішу та одночасно біль українських копірайтерів. Наш сектор IT сповнений обдарованими талановитими програмістами, тож віримо, що в скорому часі вони зможуть порадувати нас якісним та доступним по ціні продуктом.

Alexander

Освіта: спеціаліст у галузі інформаційної діяльності підприємств.

ЦінаЯкість
Додати коментар